İnstagramda Repost Nasıl Yapılır? ~ Full HD Film İzle
hdfullonlinefilmizle.com Sitemizde şuan toplam 366 film bulunmaktadır.

İnstagramda Repost Nasıl Yapılır?

0
( Yüksek Kalite )

Sosyal medya araçlarında başkalarının gönderilerini paylaşım yapmak adeta bir moda haline gelmiştir. Özellikle özlü sözler ya da hoşa giden farklı içeriklerin kendi sayfanızda görünmesi için karşı tarafın bilgisi doğrultusunda paylaşım yapabilme şansınız bulunur. Bu bilgi sistem tarafından gönderisini paylaştığınız hesabın sahibine bildirim şeklinde gönderilmektedir. Fakat ne yazık ki son zamanlarda kullanıcı sayısı bakımından en fazla sayıya ulaşmış olan İnstagram özelliğinde bunu yapabilmeniz için bir eklenti ya da buton bulunmamaktadır. Paylaşım yapabilmek için Repost aplikasyonlarına ihtiyacınız vardır. Repost aplikasyonları iOS ve Android işletim cihazlarının sanal marketlerinde yer almaktadır. Dilediğiniz bir uygulamayı cihazınıza indirerek başka kullanıcılarının gönderilerini Repost edebilirsiniz. Bu işlem dahilinde de karşı tarafa bildirim gönderilecektir. Aynı zamanda Repost edilen paylaşımın herhangi bir belirlediğiniz köşesinde siyah ya da beyaz olacak şekilde kullanıcı adı da yazacaktır. Hepinizin sıklıkla görüp bunu nasıl yapıyorlar diye sorguladığınız olay aslında bu kadar kolaydır. Repost edilen fotoğraflar cihazınıza da uygulama tarafından açılan bir dosya içerisine kayıt edilecektir. Birçok Repost uygulaması ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Uygulamaların kullanımı da oldukça basittir. İndirmeden önce açıklamayı okuyarak kendiniz için en uygun bulduğunuz aplikasyonu tercih etmeniz önerilir.

Ekran Görüntüsü İle Paylaşım Yöntemi

Repost uygulamasını kullanmak birçok kişiye zor gelebilir. Bazen de kişilerin isimlerinin Repost edilen paylaşım üzerinde çıkması pek istenmemektedir. Bu nedenle ikinci bir alternatifi sizler ile paylaşacağız. Repost kullanmak istemeyen kişiler ekran görüntüsü alarak da paylaşım yapabilirler. Burada önemli olan paylaşım yapmak istediğiniz fotoğrafın ya da görselin hizalamasını sayfanın ortasına gelecek şekilde yaparak ekran görüntüsü almanızdır. Bu işlem ardından fotoğraf düzenleyicinize giriş yaparak görselin dışında kalan alanları silip atmanız gerekir. Sonrasında instagram giriş sayfasından bu görseli rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme seçenekleri arasında farklı yardımcı uygulamalar da söz konusudur. Kullandığınız mobil cihazın sanal marketinden farklı özelliklere sahip birçok seçenek arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle instagrama ekleyeceğiniz gönderileri farklı özellikler ile düzenleyebilirsiniz. Sosyal medya hesapları son zamanlarda bir hayli kullanılmakta ve insanlar buradan paylaşım yapmaktan keyif almaktadır. İletişim ve haberleşme açısından etkin bir şekilde kullanılan uygulamalar insanların sosyalleşmesi için de önemli bir gelişmedir. Son zamanlarda ise yediden yetmişe birçok insan akıllı cihaz kullanmaya başlayarak bütün sosyal medya unsurlarına giriş yapmaktadır. Önceki dönemlerde daha çok gençlerin kullandığı uygulamalar artık orta yaşlı ve yaşlı insanlar tarafından da kullanılmaktadır.

Birden Fazla Fotoğraf Paylaşma Özelliği

2010 yılında kurulan instagram uygulaması günümüze gelene kadar birçok farklı değişime ve gelişim göstermiştir. İlk zamanlarda yalnızca fotoğraf ve kısa süreli video paylaşımı yapılabilirken şimdilerde özellikleri saymakla bitmeyecek hale gelmiştir. Hikaye paylaşımından, Boomerang’a, uzun videolardan, çoklu fotoğraflara varan bir özellikler bütünüyle insanlara sunulmaktadır. İlk zamanlarda tek seferde yalnız bir adet fotoğraf paylaşımı yapılabilirken şimdilerde aynı anda hem video hem de fotoğraf paylaşabilme imkanınız vardır. Bu sayede hesabınızın görsel sayfası da dolmaz ve takipçileriniz instagram giriş yapmak için kullandıkları ana sayfalarında yalnızca sizin paylaşımlarınızı görmek zorunda kalmaz. Sıralı fotoğraflar ekranın yana doğru kaydırılması ile görüntülenebilmektedir. Tam tersi yönde kaydırarak bir önceki görüntülediğiniz görsele ulaşmanız da mümkündür. Videolar da kullanıcının koymuş olduğu süre boyunca çoklu paylaşımlarda yer almaktadır.

 

136
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
İnstagramda Repost Nasıl Yapılır?

Tür: Genel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?